Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин Alp - спорядження для туризму та кемпінгу
0
Мій кошик

Трекінгові шкарпетки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Купити трекінгові шкарпетки в магазині Alp

В нашому інтернет-магазині представлений величезний вибір трекінгових шкарпеток для будь-яких потреб. Вирушаєте в гори, запланували невеликий похід чи просто набридло натирати ноги в залі? Трекінгові шкарпетки від топових брендів забезпечать найбільший комфорт, зберігаючи ваші ноги сухими та вберігаючи їх від натертостей.

Наші фахівці завжди допоможуть підібрати відповідний варіант навіть за найбільш специфічними запитами або бажаною ціною.

А якщо ви хочете самостійно підібрати необхідну модель шкарпеток собі до смаку, вам допоможуть зручні фільтри та сортування.

Далі ми розкажемо, для чого потрібні трекінгові шкарпетки, розглянемо їхні особливості та матеріали і наведемо кілька рекомендацій, що полегшать ваш вибір.

Зміст:

1. Навіщо потрібні трекінгові шкарпетки

2. Особливості трекінгових шкарпеток

3. Матеріали та технології виробництва

4. Популярні бренди

5. Як вибрати трекінгові шкарпетки

6. Рекомендації по догляду

7. Найпоширеніші питання

Навіщо потрібні трекінгові шкарпетки

Трекінгові шкарпетки призначені для захисту та підтримки ніг під час заняття спортом, трекінгу чи іншого виду активного відпочинку.
Вони забезпечують комфорт для ніг при будь-яких фізичних навантаженнях, допомагаючи ногам залишатися сухими. Це дуже важливо не лише в тривалому поході, а й в залі, в місті та будь-де, де є можливість натерти ноги через надмірну вологість.

Що особливого в трекінгових шкарпетках?

Що особливого в трекінгових шкарпетках?

Особливості трекінгових шкарпеток

Залежно від призначення та моделі, характеристики шкарпеток для трекінгу можуть відрізнятися. Та головні їхні особливості це:

  • Відведення вологи та повітропроникність — ноги залишаються сухими та здоровими.
  • Гарне припасування по нозі — вони облягають ноги, не перетискаючи їх, але й не сповзаючи, що гарантує зручність носіння та відсутність дискомфорту від складок.
  • Посилені зони п’яти та пальців для більшої міцності, а також плоскі шви для запобігання натиранню.
  • Деякі моделі мають додаткову амортизацію для зменшення навантаження і забезпечення більшого комфорту.
  • Залежно від моделі, можуть мати: захист від тертя чи травм, додаткову підтримку, антибактеріальне просочення, додаткову теплоізоляцію з порожнистих волокон синтетичних матеріалів тощо.

Трекінгові шкарпетки — це функціональний одяг, який може суміщати безліч особливостей, залежно від конкретних потреб та умов використання.

Матеріали та технології виробництва

Переважно трекінгові шкарпетки виготовляються з комбінації кількох матеріалів, найпоширеніші з яких: 

  • мериносова вовна;
  • поліестер;
  • нейлон;
  • спандекс;
  • шовк;
  • бамбук.

Мериносова вовна забезпечує гарну теплорегуляцію, амортизацію та відсутність неприємних запахів, оскільки від природи наділена антибактеріальними властивостями. Такий матеріал не викликає подразнень і підходить навіть для чутливої шкіри (за виключенням алергії на вовну). Здебільшого вовну використовують в суміші з синтетичними матеріалами та її вміст залежить від призначення шкарпеток. Чим більше вовни, тим “теплішими” будуть шкарпетки, менше вбиратимуть запахи, але й висихатимуть довше і матимуть більшу схильність до стирання.

Поліестер частіше використовується для літніх шкарпеток, адже він добре виводить вологу та швидко сохне. 

Нейлон надає шкарпеткам міцності і чудово підходить для інтенсивних фізичних навантажень, адже менше стирається і швидко сохне. З такого матеріалу зазвичай виготовляють основу шкарпеток.

Спандекс забезпечує еластичність і відповідно гарне припасування шкарпетки по нозі. Його вміст переважно мінімальний. Такий матеріал дає змогу шкарпеткам не втрачати форму, подовжуючи таким чином термін носіння.

Шовк, бамбук тощо здебільшого використовуються для кращого відведення вологи. Такі матеріали менш міцні за синтетичні, проте вони натуральні і забезпечують приємніші тактильні відчуття.

Технологій у виробництві трекінгових шкарпеток на сьогодні є безліч і в кожного виробника своя версія, найпопулярніші з них:

  • швидке відведення вологи, що досягається завдяки гарній вентиляції та гарантує сухість ніг;
  • антибактеріальне просочення, що забезпечує відсутність неприємних запахів та запобігає виникненню грибка;
  • конструкція з плоскими швами для запобігання натиранню;
  • синтетичні утеплювачі з порожнистими волокнами для кращої теплоізоляції.

Популярні бренди

Найпопулярніші бренди трекінгових шкарпеток, поміж представлених на нашому сайті, це:

  • Lorpen. Вузькоспеціалізований бренд, зосереджений на виготовленні високоякісних, надійних і технологічних шкарпеток з ексклюзивною тришаровою технологією. Передова текстильна техніка та технології, створені з турботою про довкілля.
  • F-Lite. Це німецький бренд, виробництво якого ґрунтується на особистому досвіді та випробуваннях власною командою спортсменів. В компанії трепетно ставляться до виготовлення кожної моделі та вважають, що технологічні продукти мають не лише надавати комфорт, але й забезпечувати гарний результат завдяки відмінній теплорегуляції та вологовідведенню.
  • Bridgedale. В компанії впевнені, що дрібниці мають значення. Тому з особливою увагою ставляться до всіх деталей, використовуючи власну технологію Fusion Technology та створюючи найзручніші та довговічні шкарпетки.
  • X-Bionic. Виробництво базується на використанні новітніх технологій та матеріалів, які забезпечують оптимальний комфорт під час фізичних навантажень. Одна з ключових відмінностей полягає у запатентованих технологіях, що гарантують захист щиколотки та п'яти, оптимальну підтримку гомілковостопу та відмінну вентиляцію. X-Socks — це високі технології для ваших ніг, що забезпечують найкращі умови для будь-якої активної діяльності.

Це топові виробники функціонального одягу, які використовують лише передові технології у виробництві шкарпеток для туризму. Маючи багаторічний досвід, вони гарантують високу якість своєї продукції.
 

Правильний вибір трекінгових шкарпеток

Правильний вибір трекінгових шкарпеток

Як вибрати трекінгові шкарпетки

Для правильного вибору трекінгових шкарпеток, важливо враховувати такі критерії, як: умови використання, матеріали й технології, висоту, розмір та бренд.

Ось кілька критеріїв, спираючись на які вибрати собі відповідну пару шкарпеток буде простіше:

  • Призначення. Чітко розуміючи умови використання, легше звузити коло пошуку. Тому перед купівлею подумайте, де вдягатимете ці шкарпетки.
  • Матеріали. Оскільки основна опція в трекінгових шкарпеток — відведення вологи і запобігання натиранням, варто підбирати собі ті матеріали, які забезпечуватимуть ці властивості саме у ваших умовах. Наприклад, для спеки краще підійдуть трекінгові шкарпетки з більшим вмістом синтетичних матеріалів. Для кращої терморегуляції можна вибрати шкарпетки з вмістом мериносової вовни, також цей варіант запобігатиме виникненню неприємних запахів.
  • Технології. Що стосується технологій виробництва — їх безліч, тож вибрати можна для найспецифічніших потреб. Це може бути і додаткова амортизація для збільшення комфорту, і спеціальне антибактеріальне просочення, чи спеціальна конструкція матеріалу з в’язкою різної щільності або мікроканалами для кращої циркуляції повітря тощо.
  • Висота. Це важлива характеристика шкарпеток для трекінгу. Адже якщо ваші черевики будуть вищими за шкарпетки — вони можуть натирати ноги, як мінімум. Тому краще підбирати висоту так, щоб вона була більшою за висоту ваших черевиків чи кросівок. На щастя, варіантів чимало — від щиколотки та майже до коліна.
  • Розмір. Він має бути не замалим і не завеликим, відповідним до форми стопи, щоб уникнути можливого дискомфорту та натирань під час носіння. Також звертайте увагу на шви — вони мають бути плоскі.
  • Бренд. Майже кожен виробник, який спеціалізується саме на термоодязі чи одязі для трекінгу, має власні запатентовані технології у виробництві матеріалів, перевірені роками досвіду. Тож, вибираючи функціональні шкарпетки, краще розглядати бренди, які зосереджені саме на цій категорії продуктів.

Рекомендації по догляду

Тривалість носіння трекінгових шкарпеток залежить від типу та інтенсивності фізичних навантажень, погодних умов та індивідуальних особливостей кожної людини. Звісно, краще вдягати свіжі шкарпетки щодня, так ви зберігатимете довше їхні властивості й отримуватимете потрібний ефект від них в повній мірі.

Якщо ви відчуваєте, що шкарпетки стали некомфортні чи перестали виконувати свої функції — це сигнал того, що їх час замінити на нові.

Загалом, для тривалішого використання та підтримання властивостей, краще регулярно міняти шкарпетки, дотримуючись правильного догляду, зокрема:

  1. Дотримуватись інструкцій по догляду зазначених виробником.
  2. Прати в прохолодній воді, використовуючи відповідний матеріалу засіб без агресивних речовин.
  3. Не викручувати і сушити на повітрі, уникаючи прямих сонячних променів.
  4. Зберігати сухими в провітрюваному місці, куди не потраплятиме пряме сонячне світло.

Дотримуючись цих простих порад, ви не лише збережете властивості своїх шкарпеток, а й подовжите їхній термін носіння.

Отже, трекінгові шкарпетки призначені для будь-якого виду занять, де передбачаються фізичні навантаження на ноги. Завдяки якісним матеріалам та продуманим технологіям вони забезпечують комфорт та захист ніг від натирань та швидкої стомлюваності.

При виборі шкарпеток для трекінгу потрібно зважати на матеріали та технології, розміри та виробника. Також шкарпетки мають відповідати умовам використання.

Тож, якщо ви фізично активні або просто хочете більшого комфорту для своїх ніг — обирайте собі до смаку пару трекінгових шкарпеток та не забувайте про правильний догляд для тривалого збереження їхніх властивостей.

Найпоширеніші питання

Кожен виробник трекінгових шкарпеток має власну таблицю розмірів, де враховані всі особливості конструкції тих чи інших моделей. Тож для правильного вибору достатньо виміряти свою ногу за показниками з таблиці та визначити таким чином потрібний розмір.

Матеріал шкарпеток має відповідати умовам використання. Та найкращим варіантом буде комбінація з кількох матеріалів, наприклад: мериносова вовна та синтетичні матеріали (поліестер, нейлон чи спандекс).

Найбільший попит мають такі бренди трекінгових шкарпеток:

  • Lorpen
  • F-Lite
  • Bridgedale

Разом з трекінговими шкарпетками часто купують:

Термобілизну

Трекінгові черевики

Трекінгові кросівки

Штани для трекінгу

Вгору